شرکت مهندسی بازرگانی بایرمن در راستای ارائه خدمات برتر به جامعه آزمایشگاهی کشور از طراحی تا پس از اتمام سکوبندی آزمایشگاه در کنار مشتریان ارزشمند خود خواهد بود.

در این مسیر شرکت بایرمن همواره کوشیده است که همزمان با همگام شدن با استانداردهای جهانی ایمنی آزمایشگاهی،با خلاقیت و نوآوری،زیبایی و ظرافت را به خدمات خود اضافه نماید.

خدمات شرکت بایرمن

خدمات مشاوره

مشاوره

اولین قدم و مهمترین مرحله انجام مشاورات لازم می باشد. لذا، پس از دریافت درخواست از طرف مشتریان عزیز، تیم بازرگانی شرکت مهندسی بازرگانی رستا فرآیند سپنتا (بایرمن) در اسرع وقت اقدام به برگزاری یک جلسه پرزنت جهت شناسایی نیاز مشتریان، معرفی خدمات شرکت، به اشتراک گذاری تجربیات و دانش روز و ارائه پیشنهادات فنی لازم می نماید.

هدف شرکت رستا فرآیند سپنتا (بایرمن) از ارائه خدمات مشاوره، همراهی و کمک به مشتریان عزیز برای دستیابی به بهترین و اقتصادی ترین طرح،مطابق یا استانداردهای جهانی،برای تجهیز آزمایشگاه خود می باشد.

طراحی

پس از شناسایی و ارزیابی محل آزمایشگاه و دریافت نظرات و نیازهای مشتریان، تیم تخصصی طراحی شرکت رستا فرآیند سپنتا (بایرمن) در حداقل زمان یک یا چند طرح (پلان) را بر اساس الگوهای استاندارد جهانی آزمایشگاه ایمن و شاخصهای مهم دیگر از قبیل قیمت و کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهد و ایشان را تا اخذ تصمیم نهایی همراهی می کند.

طراحی
نصب

تامین، ساخت و نصب

پس از توافق و عقد قرارداد، عملیات تولید سکوبندی و سایر ملزومات آزمایشگاهی، تامین و واردات تجهیزات لازم از منابع داخلی و خارجی با کیفیت مد نظر بلافاصله آغاز می شود. و در نهایت نصب و راه اندازی آزمایشگاه انجام و طبق زمان توافق شده تحویل کارفرمای محترم میگردد.

واردات و صادرات

در راستای تجهیز آزمایشگاه با کیفیت برتر،شرکت رستا فرآیند سپنتا (بایرمن) سعی نموده است که با تامین دپوی مناسبی از ملزومات پر مصرف وارداتی آزمایشگاهی و تامین سریع آنها در پروژه های سکوبندی آزمایشگاه رضایت مشتریان عزیز خود را جلب نماید. ضمنا این شرکت آمادگی لازم برای واردات تجهیزات آزمایشگاهی مورد درخواست کارفرما در حداقل زمان ممکن را دارا می باشد.

به منظور ارزش افزایی به اقتصاد کشور، شرکت رستافرآیند سپنتا (بایرمن) همواره کوشیده است که صادرات را در برنامه توسعه ای خود قرار دهد و در جهت آن با مطالعه و برنامه ریزی حرکت کند.

صادرات
خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

در شرکت رستا فرآیند سپنتا (بایرمن) این باور وجود دارد که ادامه حمایت از مشتریان پس از تحویل پروژه مهمترین و حیاتی ترین مرحله یک فرآیند اقتصادی است.

در این راستا، تیم حرفه ای شرکت رستا فرآیند سپنتا (بایرمن) همیشه سعی نموده است که به شرایط ضمانت (Guarantee) و تعمیر و تامین قطعات (Warrantee) متعهد باشد.