سکوبندی آزمایشگاه

سکوبندی آزمایشگاه سیستم BayerMan
به طور کلی ، میز آزمایشگاهی یا سکوبندی آزمایشگاه به مجموعه کابینت بندی های داخلی هر آزمایشگاه اطلاق می شود. سکوبندی آزمایشگاه می تواند شامل موارد زیر باشد.

سکوبندی آزمایشگاه یک طرفه :

این نوع میزبندی مورد کاربرد جهت نگهداری مواد آزمایشگاهی ، مورد استفاده بعنوان میز کار و محلی مناسب برای استفاده از دستگاه های آزمایشگاهی و نصب سینک می باشد.

سکوبندی آزمایشگاه یک طرفه
سکوبندی آزمایشگاه دو طرفه

سکوبندی آزمایشگاه دو طرفه زمینی:

این نوع سکوبندی آزمایشگاهی نیز مصارف مشابه با سکوبندی یک طرفه دارد با این تفاوت که به شکل جزیره است و می توان از آن بعنوان یکی از اصلی ترین و کلیدی ترین اجزا در سکوبندی آزمایشگاه ها دانست.

کابینت آزمایشگاه دیواری:

این نوع کابینت مورد کاربرد برای نگهداری کلیه متریال ، ابزارها و مواد آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها می باشند که بر روی دیوارهای آزمایشگاه نصب می گردند.
عموماً اجزای مختلف سکوبندی آزمایشگاهی عبارت اند از:
استراکچر
یونیت
صفحه رویه
که با انواع متريال و در مدل های متنوع قابل ارائه هستند.
در شرکت بایرمن (رستافرآیند سپنتا) نهایت تلاش خود را نموده ایم تا از مرغوب ترین و با کیفیت ترین متریال اولیه در تولید و ارائه انواع تجهیزات آزمایشگاهی استفاده نماییم.

کابینت دیواری آزمایشگاه
میز شستشو

میز شستشو آزمایشگاه:

در ساخت انواع میز شستشو نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با بکار بردن خلاقیت و ایده های متنوع این امکان را ایجاد نمایید تا این نوع میز را بتوان هم به شکل ایستگاه شستشوی مجزا به کار برد و هم در میزبندی های یک طرفه و دو طرفه آن را نصب نمود.