سکوبندی آزمایشگاه

سکوبندی آزمایشگاه سیستم BayerMan
به طور کلی ، میز آزمایشگاهی یا سکوبندی آزمایشگاه به مجموعه کابینت بندی های داخلی هر آزمایشگاه اطلاق می شود. سکوبندی آزمایشگاه می تواند شامل موارد زیر باشد.

این نوع میزبندی مورد کاربرد جهت نگهداری مواد آزمایشگاهی ، مورد استفاده بعنوان میز کار و محلی مناسب برای استفاده از دستگاه های آزمایشگاهی و نصب سینک می باشد.

سکوبندی آزمایشگاه یک طرفه
سکوبندی آزمایشگاه دو طرفه

این نوع سکوبندی آزمایشگاهی نیز مصارف مشابه با سکوبندی یک طرفه دارد با این تفاوت که به شکل جزیره است و می توان از آن بعنوان یکی از اصلی ترین و کلیدی ترین اجزا در سکوبندی آزمایشگاه ها دانست.

این نوع کابینت مورد کاربرد برای نگهداری کلیه متریال ، ابزارها و مواد آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها می باشند که بر روی دیوارهای آزمایشگاه نصب می گردند.
عموماً اجزای مختلف سکوبندی آزمایشگاهی عبارت اند از:
استراکچر
یونیت
صفحه رویه
که با انواع متريال و در مدل های متنوع قابل ارائه هستند.
در شرکت بایرمن (رستافرآیند سپنتا) نهایت تلاش خود را نموده ایم تا از مرغوب ترین و با کیفیت ترین متریال اولیه در تولید و ارائه انواع تجهیزات آزمایشگاهی استفاده نماییم.

کابینت دیواری آزمایشگاه
میز شستشو

در ساخت انواع میز شستشو نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با بکار بردن خلاقیت و ایده های متنوع این امکان را ایجاد نمایید تا این نوع میز را بتوان هم به شکل ایستگاه شستشوی مجزا به کار برد و هم در میزبندی های یک طرفه و دو طرفه آن را نصب نمود.