وبلاگنصب و راه‎اندازی آزمایشگاه شرکت آب‎و‎فاضلاب

یکی از ده‌ها پروژه‌ای که شرکت بایرمن در راستای مجهز نمودن و استانداردسازی آزمایشگاه‌ها انجام داده است، مشاوره، سکوبندی و نصب و راه‎اندازی آزمایشگاه و نصب سکوبندی در شرکت آب‎ و‎ فاضلاب منطقه دو تهران می‌باشد. شرکت بایرمن عهده‌دار نصب و راه‌اندازی سیستم سکوبندی آزمایشگاهی شرکت آب‌ و فاضلاب منطقه دو تهران می‌باشد. شرکت آب و فاضلاب منطقه دو واقع در خیابان شهید عضدی تهران می‌باشد که از سال 1392 تاکنون مستقل از شرکت آبفای تهران مشغول به فعالیت می‌باشد. شرکت بایرمن تاکنون مسئولیت مدیریت و اجرای پروژه‌های گوناگونی را برعهده داشته است و پروژه نصب و راه‎اندازی آزمایشگاه شرکت آب‎و‎فاضلاب منطقه دو تهران تنها یکی از نمونه کارهای موفق این شرکت می‌باشد که در اینجا با جزئیات بیشتر این پروژه آشنا خواهیم شد.

آزمایشگاه شرکت آب ‎و‎فاضلاب و راه اندازی آن

شرکت بایرمن با بهره‌گیری از مهندسین متخصص و باتجربه و با اتکا به توانایی تولید و علمی در زمینه راه‌اندازی مراکز تحقیقاتی و نصب سیستم میزبندی آزمایشگاه، کابینت بندی آزمایشگاهی و سکوبندی آزمایشگاه توانسته پروژه احداث آزمایشگاه شرکت آب و فاضلاب را در کمترین زمان ممکن به انجام رساند. برای آنکه پرسنل آزمایشگاه شرکت آب و فاضلاب بتوانند با خیالی آسوده و تمرکز کامل آزمایشات خود را انجام نمایند، شرکت بایرمن تمام تلاش خود را بکار بسته تا بهترین، مجهزترین و استانداردترین آزمایشگاه را با ایمن‌ترین و زیباترین سکوبندی آزمایشگاه راه اندازی نماید.

وظایف آزمایشگاه آب‎و‎فاضلاب و اهمیت آن

فعالیت‌های انجام شده در آزمایشگاه آب و فاضلاب کنترل و بررسی کیفیت آب، خاک و فاضلاب می‌باشد. این آزمایشات شامل

بررسی و کنترل کیفیت آب آشامیدنی

آزمایشات انجام شده روی آب معدنی

کنترل و بررسی پساب خارج شده از تصفیه خانه‌ها

آزمایش آب سیستم تاسیسات

سنجش سیستم‌های سختی‌گیر

بررسی پایش آب صنایع و کارخانجات

انجام تحقیقات روی آب و خاک رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و دریاها

بررسی سیستم فیلتراسیون آب آشامیدن، آب مزرعه‌ها و کشاورزی‌ها، آب گاوداری‌ها که شامل سنجش و اندازه‌گیری کاتیون‎ها و آنیون‎های آب و فاضلاب همچون پارامترهای سولفات، فسفات، نیترات، شوری ،سدیم، آمونیاک، نیتریت، سختی کل، کلسیم، منیریم، کربنات، بی کربنات، قلیائیت کل، سولفید، کلراید، چربی و روغن، فلوراید، دترجنت‎ها، BOD ، COD ، TSS و … هستند که توسط روش‌های اندازه‌گیری استاندارد برسسی می‌گردند.

بایرمن مجری نصب و راه‎اندازی آزمایشگاه شرکت آب ‎و‎ فاضلاب

از مهم‌ترین وظایف اجرایی آزمایشگاه‌های آب و فاضلاب، سنجش و آنالیز میکروبی آب و فلزات سنگین است که نیازمند آزمایشگاهی مجهز، استاندارد و مدرن می‌باشد. از این رو شرکت بایرمن به عنوان مجری تخصصی و انحصاری نصب و راه‌اندازی آزمایشگاه شرکت آب و فاضلاب منطقه دو تهران انتخاب شده است. شرکت بایرمن کلیه نیازهای اصلی و اساسی آزمایشگاه آب و فاضلاب را با بهترین کیفیت طراحی و تولید نموده است و تجهیزات مورد نیاز را از بهترین شرکت‌های خارجی وارد می‌نماید. سایر نمونه‌ کارهای ما در وب سایت بایرمن قابل مشاهده است.

سایر فعالیت‌های ما در زمینه، عرضه انواع تجهیزات آزمایشگاهی مختلف همچون

شیرآلات آزمایشگاهی ضد اسید

هود شیمیایی مدرن

و انواع کمد آزمایشگاهی و کمد ضد اشتعال

می‌باشد.