نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی و آشنایی با جدیدترین دستاوردها

شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی به منظور آشنا شدن با جدیدترین فناوری ها و دستاوردها در این عرصه می تواند گام موثری در جهت رشد و پیشرفت صنعت آزمایشگاه در کشور باشد همچنین شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی این فرصت را در اختیار شرکت کننده قرار می دهد تا خود نیز دستاوردها و تلاش خود را در این زمینه با دیگران به اشتراک و به نمایش بگذارد.

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی

یکی از مهمترین نمایشگاه ها در این عرصه نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپرشکی، دارویی و آزمایشگاهی تهران در سال 97 بود که بیست و یکمین دوره آن در تاریخ 29 خرداد آغاز و در تاریخ 1 تیرماه به پایان رسید. همچنین پیش از این نیز نمایشگاه آزمایشگاه پزشکی سنگاپور نیز از ۱۳ الی ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ در شهر سنگاپور کشور سنگاپور برگزار گردیده بود. نمایشگاه آزمایشگاه پزشکی سنگاپور بزرگترین کنفرانس و نمایشگاه پزشکی و آزمایشگاهی در سنگاپور محسوب می شود. در این نمایشگاه روش‌های جدید مدیریت آزمایشگاهی موثر جهت توسعه و ارتقای تکنیک‌ها در تشخیص انواع بیماری ها تحت پوشش قرار داده شد.

همچنین در کنفرانس آزمایشگاه پزشکی سنگاپور محدوده وسیعی از عناوین تضمین شده تا آموزش و روشن سازی همه مسائل پوشش داده شد.
همچنین می توان گفت که نمایشگاه آزمایشگاه پزشکی سنگاپور، جایگاه بسیار مناسبی برای:
توسعه و راه اندازی آخرین نوآوری‌های تشخیص طبی و خدمات
تعامل با بازدیدکنندگان مورد نظر
ایجاد بازارهای فروش
و به حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری‌ها
به شمار می آید.

مهمترین اهداف یک نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی به نمایش گذاشتن محصولات در نمایشگاه جهت دستیابی به عوامل نفوذی و قدرتمند جدید و رشد پایه ای مشتریان می باشد. شما نیز به عنوان یک تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی می توانید محصولات و راهکارهای خود را در مکانی مملو از خریداران بالقوه، توزیع کنندگان، فروشندگان و تامین کنندگان در معرض دید و نمایش قرار دهید.

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی IranLab ساخت ایران

یکی از معتبرترین نمایشگاه های ایران در زمینه ساخت تجهیزات و تولید مواد آزمایشگاهی , نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران می باشد که این نمایشگاه هر ساله برگزار می گردد. ششمین دوره این نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی نیز از تاریخ 3 الی 6 دی ماه 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. این نمایشگاه یک رویداد بین المللی در زمینه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی می باشد و هدف از تشکیل و برگزاری این نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی را می توان افزایش اشتغال، افزایش حجم فروش، افزایش توان صادرات و افزایش توان مالی برای سرمایه‌گذاری داخلی دانست که شروع به کار آن از سال 92 آغاز شده است.

این نمایشگاه زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود و قصد دارد تا محصولات و تولیدات شرکت های فعال داخلی در زمینه تجهیزات مواد آزمایشگاهی را معرفی نماید و به این ترتیب واردات چنین محصولاتی را از سایر کشورهای خارجی کاهش دهد. به همین دلیل شرط اصلی شرکت در این نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی حضور تولید کنندگان و شرکت های فعال در این زمینه می باشد که فعالیت آنها در زمینه بومی سازی یک فناوری و یا یک محصول قبلا اعلام شده باشد.

مزیت شرکت در نمایشگاه ساخت ایران

در این نمایشگاه یک کمیته ارزیابی تشکیل شده است تا شرکت کنندگان از نظر فنی مورد بررسی قرار گرفته و همچنین قیمت محصولات عرضه شده نیز توسط این کمیته کنترل می شود. از این نظر در این نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی محصولات مختلف با قیمت منطقی و رقابتی با سایر محصولات خارجی عرضه می گردد. از موضوعات مهمی که در نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در سال 97 به آن پرداخته می شود می توان به :

نفت، گاز و پتروشیمی
برق، الکترونیک، نرم‌افزار
عمران و ساختمان
مکانیک، شیمی و متالورژی
کشاورزی و محیط‌زیست
فیزیک پایه
تجهیزات عمومی آزمایشگاهی
تجهیزات و ماشین‌ آلات در حوزه فناوری های راهبردی
مهندسی پزشکی و زیست مواد
مواد آزمایشگاهی
تجهیزات آموزشی با فناوری مناسب
تجهیزات حوزه تست و آزمون صنعتی
ارایه کنندگان خدمات کالیبراسیون
اشاره نمود.

چرا باید در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی شرکت کنیم؟

اگر شما نیز از شرکت های فعال در زمینه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی هستید نباید رویدادهای جهانی و حیاتی که موفقیت کسب و کارتان بستگی زیادی به آن دارد را نادیده بگیرید. شما می توانید به عنوان یک شرکت کننده یا بازدید کننده از نمایشگاه های تجهیزات و مواد آزمایشگاهی بازدید نمایید و شرکت و محصولات خود را محک بزنید. در چنین نمایشگاه هایی شما می توانید فرصت بسیار خوبی جهت ارتباط با سایر تولید کنندگان و دریافت اطلاعات مناسب از جدیدترین دستاوردها داشته باشید.

در این نمایشگاه ها شما با اشخاص حرفه ای ملاقات می کنید که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند و شما می توانید به سادگی از آخرین اطلاعات در زمینه ابزارآلات دقیق، برنامه‌های کاربردی و تکنیک‌های مورد استفاده در آزمایشگاه‌ها و بخش‌های مدیریتی آنها مطلع شوید. همچنین یک دیدگاه جامع در گستره کاملی از محصولات، خدمات و راهکارهایی در صنعت آزمایشگاه و تجهیزات آن با شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی می توانید به دست آورید.
شرکت بایرمن از جمله فعالان در زمینه تولید تجهیزات مختلف آزمایشگاه شامل :
سکوبندی آزمایشگاهی
سینک آزمایشگاهی
شیرآلات آزمایشگاهی
کمد ضد اشتعال
و انواع هود آزمایشگاه
می باشد. این شرکت با اطلاع از جدیدترین فناوری ها در زمینه ساخت و تولید این تجهیزات آماده است تا کلیه سفارشات شما مبنی بر تولید و طراحی کمد آزمایشگاهی , هود شیمیایی یا فیوم هود , کابینت آزمایشگاه و انواع شلف بندی آزمایشگاه , میز توزین استاندارد و دقیق و … را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

مزیت شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی

کشف بازگشایی گاوصندوق آخرین محصولات و تکنیک‌ها در حوزه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی
ملاقات با شرکت‌ها و سرمایه گذاران خارجی و داخلی جهت دستیابی به فرصت‌های شراکتی و تجاری
دریافت سفارشات و جذب مشتری در زمینه آخرین محصولات قابل دسترسی در بازار
کسب تجربه در کنفرانس‌های علمی
کسب دانش و حمل گاوصندوق  اطلاعات از متخصصین سراسر جهان

از مهمترین مزیت های شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی می باشد.
غرفه سازی در نمایشگاه تجهیزات و متریال آزمایشگاهی می تواند ارتباطات و فرصت‌های شراکتی بی نظیر را برای شما ایجاد نماید. همچنین شما می توانید وجهه شرکت خود را در صنعت تجهیزات آزمایشگاهی افزایش دهید و به برندسازی نام خود کمک بزرگی نمایید. گسترش آگاهی‌ درباره محصولات و خدمات شما به حضار از دیگر مزیت های تعمیر گاوصندوق شرکت در این نمایشگاه است اما مهمتر از آن، موقعیت شما را به عنوان یک فرد پیشرو در این صنعت بسیار محکم تر از قبل می شود.

ایجاد حداکثر تعاملات و فرصت‌های ملاقات در این مکان باعث می شود تا تولیدکنندگان، فروشندگان، توزیع کنندگان بتوانند برندهای خود را ارتقا بخشیده، با مشتریان بالقوه ملاقات کرده و مراجعه کنندگان را سرگرم نمایند. با شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی قیمت گاوصندوق می توانید با هم تراز کردن برند خود با برندهای معتبر, محصولات و خدمات خود را در محیطی پویا و تعاملی ارائه دهید و پیام خود را بصورت واضح به تمامی همکاران و شرکای گاوصندوق خود برسانید.