وبلاگنمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی

برای آشنا شدن با جدیدترین فناوری‌ها و دستاوردها در عرصه لوازم آزمایشگاهی، می‌توان با شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی گامی موثر در جهت رشد و پیشرفت صنعت آزمایشگاه در کشور برداشت. همچنین شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی به شرکت کنندگان امکان می‌دهد دستاوردها و تلاش‌های خود در این حوزه را با دیگران به اشتراک گذاشته و به معرفی بیشتر خود در این زمینه بپردازند.

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی

یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های برگزار شده در عرصه تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی، نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپرشکی، دارویی و آزمایشگاهی تهران می‌باشد که بیست و یکمین دوره آن در تاریخ 29 خرداد ماه 97 آغاز و در 1 تیرماه با پایان رسید. پیش از این نمایشگاه آزمایشگاه پزشکی سنگاپور در تاریخ 13 تا 15 فروردین ماه 97 در شهر سنگاپور، کشور سنگاپور برگزار شده بود.

این نمایشگاه بزرگترین کنفرانس و نمایشگاه پزشکی در کشور سنگاپور به شمار می‌رود و جدیدترین روش‌های مدیریت آزمایشگاهی موثر برای توسعه و ارتقای تکنیک‎‌های تشخیص انواع بیماری‌ها مورد بررسی قرار گرفت. همچنین محدوده وسیعی از عناوین تضمین شده در کنفرانس آزمایشگاه پزشکی سنگاپور برای آموزش و روشن‌سازی همه مسائل پوشش داده شد. این نمایشگاه جایگاه مناسبی برای :

  • توسعه و راه اندازی بروزترین نوآوری‌های تشخیص طبی و خدمات
  • تعامل با بازدید کنندگان
  • ایجاد بازارهای فروش
  • حداکثر نمودن بازده سرمایه گذاری‌ها

بشمار می‌آید. در این راستا نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی با هدف در معرض نمایش گذاشتن محصولات برای دستیابی به عوامل نفوذی و قدرتمند نوظهور و رشد پایه‌ای مشتریان برگزار گردید. به این ترتیب تولیدکنندگان و عرضه کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی می‌توانند راهگارها و پیشنهادات خود را در فضایی مملو از خریداران بالقوه، فروشندگان، توزیع کنندگان و تامین کنندگان به نمایش گذارند.

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی IranLab ساخت ایران

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران یکی از معتبرترین نمایشگاه های ایران در زمینه ساخت تجهیزات و تولید مواد آزمایشگاهی می‌باشد که به صورت هر ساله برگزار می‌گردد. ششمین دوره این آزمایشگاه در 3 الی 6 دی ماه 97 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌گردد. هدف از برگزاری این رویداد بین المللی در زمینه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی افزایش اشتغال، افزایش حجم فروش، افزایش توان صادرات و افزایش توان مالی برای سرمایه‌گذاری داخلی می‌باشد که از سال 92 آغاز گردیده است.

برگزاری این نمایشگاه یر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می‌شود و معرفی کننده محصولات و تولیدات شرکت‌های فعال داخلی در زمینه تجهیزات مواد آزمایشگاهی می‌باشد. از این رو شرط اصلی حضور در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی، تایید تولید کنندگان و شرکت‌های فعالی است که حوزه فعالیت آنها در زمینه بومی‌سازی یک فناوری و یا یک محصول از قبل اعلام شده باشد.

مهمترین موضوعات بررسی شده در نمایشگاه ساخت ایران

شرکت کنندگان نمایشگاه از نظر فنی و قیمت محصولاتی که عرضه می‌نمایند توسط کمیته ارزیابی مورد بررسی و کنترل قرار می‌گیرند. به این ترتیب تجهیزات آزمایشگاهی محصولات مختلف به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه با قیمت منطقی و رقابتی با سایر محصولات خارجی عرضه می‌گردد. مهمترین موضاعتی که در نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در سال 97 مورد بررسی قرار گرفت شامل موارد زیر می‌باشد:

نفت، گاز و پتروشیمی
برق، الکترونیک، نرم‌افزار
عمران و ساختمان
مکانیک، شیمی و متالورژی
کشاورزی و محیط‌ زیست
فیزیک پایه
تجهیزات عمومی آزمایشگاهی
تجهیزات و ماشین‌ آلات در حوزه فناوری‌های راهبردی
مهندسی پزشکی و زیست مواد
مواد آزمایشگاهی
تجهیزات آموزشی با فناوری مناسب
تجهیزات حوزه تست و آزمون صنعتی
ارایه کنندگان خدمات کالیبراسیون

مزایای شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی

در ادامه به معرفی مهمترین مزایای شرکت نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی می‌پردازیم، امید که نقطه روشنی برای شرکت شما عزیزان در دوره‌های بعدی نمایشگاه باشد:

  • آشنایی و شناخت آخرین و جدیدترین محصولات و تکنیک‌ها در حوزه لوازم و مواد آزمایشگاهی
  • دیدار با شرکت‌ها و سرمایه گذاران خارجی و داخلی برای یافتن فرصت‌های شراکتی و تجاری
  • دریافت سفارشات و جذب مشتری در زمینه آخرین محصولات قابل دسترسی در بازار
  • دستیابی به تجربه‌های مفید در کنفرانس‌های علمی
  • کسب دانش و اطلاعات از متخصصین سراسر جهان

برندسازی با شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی

با غرفه‌سازی در نمایشگاه لوازم و متریال آزمایشگاهی برای خود فرصت‌های ارتباطی و شراکتی بی‌نظیری ایجاد کنید. همچنین با شرکت در این نمایشگاه می‌توانید وجهه شرکت‌تان را در صنعت تجهیزات آزمایشگاهی بیش از پیش افزایش داده و کمک شایانی به برندسازی خود نمایید. وجهه‌سازی و گسترش آگاهی در ارتباط با محصولات و خدمات شما به حضار در آینده کاری شما تاثیر ویژه‌ای داشته و مهمتر اینکه جایگاه شما را به عنوان فرد پیشرو در این صنعت بیش از قبل تثبیت می‌کند.

با شرکت در نمایشگاه لوازم و وسایل آزمایشگاهی قادر خواهید بود برند خود را با سایر برندهای معتبر هم تراز کرده و محصولات و خدمات خود را در محیطی پویا و تعاملی به نمایش گذارید. به این ترتیب پیام خود را بصورت واضح به تمام همکاران و شرکای خود می‌رسانید. با ایجاد حداکثر تعاملات و فرصت‌های ملاقات در این مکان تولیدکنندگان، فروشندگان، توزیع کنندگان می‌توانند برندهای خود را ارتقا بخشیده، با مشتریان بالقوه ملاقات کرده و مراجعه کنندگان را سرگرم نمایند.

چرا باید در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی شرکت کنیم؟

اگر شما هم یکی از شرکت‌های فعال در عرصه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی هستید باید نسبت به رویدادهای جهانی و حیاتی که در موفقیت کسب و کارتان نقش زیادی دارند، توجه نموده و هیچ رویدادی را از دست ندهید. شما به عنوان شرکت کننده یا بازدید کننده از نمایشگاه‌های تجهیزات و مواد آزمایشگاهی بازدید کنید و کارایی خدمات و محصولات خود را مورد ارزیابی قرار دهید. چنین فضاهایی بهترین مکان برای ارتباط شما با سایر تولید کنندگان بوده و اطلاعات زیادی در رابطه با جدیدترین دستاوردها در اختیار شما قرار می‌دهند.

در این نمایشگاه‌ها شما با اشخاص حرفه‌ای ملاقات که در زمینه کاری شما فعالیت می‌کنند، ملاقات کرده و به سادگی از آخرین اطلاعات در زمینه ابزارآلات دقیق، برنامه‌های کاربردی و تکنیک‌های مورد استفاده در آزمایشگاه‌ها و بخش‌های مدیریتی آنها آگاه می‌شوید. بعلاوه با شرکت در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی به دیدگاه جامعی از محصولات، خدمات و راهکارهایی در صنعت آزمایشگاه و تجهیزات آن دست خواهید یافت. شرکت بایرمن از جمله فعالان در زمینه تولید تجهیزات مختلف آزمایشگاه شامل :
سکوبندی آزمایشگاهی
سینک آزمایشگاهی
شیرآلات آزمایشگاهی
کمد ضد اشتعال
و انواع هود آزمایشگاه
می باشد. این شرکت با اطلاع از جدیدترین فناوری‌ها در زمینه ساخت و تولید این تجهیزات آماده است تا کلیه سفارشات شما مبنی بر تولید و طراحی کمد آزمایشگاهی، هود شیمیایی یا فیوم هود، کابینت آزمایشگاه و انواع شلف بندی آزمایشگاه، میز توزین استاندارد و دقیق و … را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.