کمد آزمایشگاهی

کمد آزمایشگاهی تولید شده در شرکت بایرمن سازنده تجهیزات آزمایشگاهی در سایزهای مختلف ارائه می شود. جنس اسکلت به کار رفته در ساخت کمد از ورق های ضخیم و با پوشش مناسب رنگ روغنی می باشد. از کمدهای آزمایشگاهی می توان در مراکز آزمایشگاهی , مدارس , دانشگاه ها و …برای نگهداری از اشیا و مواد مختلف استفاده نمود.
یکی از ضروری ترین وسایلی که وجود آن در هر آزمایشگاه غیر قابل انکار است محلی برای نگهداری از مواد و اشیای مختلف است که کمد آزمایشگاهی نامیده می شود. قابلیت نگهداری از مواد مختلف و سهولت در برداشتن و گذاشتن مواد به داخل کمد از ویژگی های مهم کمدهای آزمایشگاهی است.

انواع کمد آزمایشگاهی

کمد آزمایشگاهی در انواع مختلف بایرمن شامل :

می باشد.
قفل ایمنی و دستگیره اتوماتیک از دیگر مشخصات مهم در تولید کمد آزمایشگاه بایرمن است.

که هر کدام از این کمد ها برای نگهداری مواد مختلفی به کار می روند.
کمدهای آزمایشگاهی را می توان با بدنه فلزی یا ام دی اف با توجه به کاربری آزمایشگاه طراحی و تولید نمود. در صورتی که نمی خواهید مواد مختلف و اشیای گوناگون را در محیط آزمایشگاهی رها کنید می توانید از انواع کمد های نگهداری آزمایشگاهی بایرمن استفاده نمایید.

مشخصات انواع کمد آزمایشگاه بایرمن

تعداد طبقات کمد آزمایشگاهی و میزان فاصله میان این طبقات برای قرار دادن مواد مختلف بسته به نوع نیاز و خواست مشتری دارد و قابل تنظیم است. از این رو شما می توانید به سادگی اشیای مورد نیاز خود را درون کمد قرار دهید.

کمد نگهداری مواد شیمیایی

کمد نگهداری mdf

کمد ضد اشتعال

کمد نگهداری مواد شیمیایی فولادی

کمد نگهداری کپسول

کمد نگهداری کپسول