صفحه رویه

در سیستم سکوبندی Bayer Man بنا به شرایط آزمایشگاه از صفحه رویه های گوناگون استفاده می شود.به طور مثال متریال مورد استفاده در آزمایشگاه های خشک و تر کاملا متفاوت است.

صفحه رویه سرامیک

سرامیک Eagle از برندهای درجه یک است که در صنعت سکوبندی آزمایشگاهی در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. ضخامت این نوع سرامیک حدود 12 میلیمتر بوده و برای بالا بردن استحکام آن از زیرسازی PVC یا MDF استفاده می شود.

صفحه رویه سرامیک اروپایی

سرامیک Keraplan ساخت ایتالیا، سرامیکی مقاوم با ضخامت 25 میلیمتر بوده و نیازی به زیرسازی ندارد.
این نوع سرامیک در برابر ضربه و مواد شیمیایی مقاوم است.
شرکت رستا فرآیند سپنتا (BayerMan) به عنوان نماینده انحصاری شرکت keraplan  در ایران در زمینه نصب این صفحه رویه آزمایشگاهی فعالیت دارد.

صفحه رویه کامپوزیت

کامپوزیت اسپانیایی Krion از دیگر صفحات رویه ای است که شرکت مهندسی بازرگانی رستا فرآیند سپنتا (BayerMan) از آن در پروژه های خود به خصوص برای آزمایشگاه های میکروبی که نیاز به صفحات رویه بدون درز دارند، استفاده می کند.

صفحه رویه HPL

صفحات HPL یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در آزمایشگاه ها جهت صفحات رویه سیستم سکوبندی آزمایشگاهی بوده و در برابر انواع مواد شیمیایی مقاومت بالایی دارند. شرکت مهندسی بازرگانی رستا فرآیند سپنتا (BayerMan) از برندهای Fundermax اتریش و Trespa هلند در سکوبندی خود استفاده می کند.

صفحه رویه کوارتز

سنگ مهندسی شده کوارتز در پروژه های آزمایشگاهی به عنوان متریالی برای رویه میز آزمایشگاهی مورد استفاده قرار گرفته و در برابر مواد شیمیایی مقاومت خوبی دارد.

سرامیک keraplan

سرامیک-keraplan

سرامیک Eagle

سرامیک-eagle

کامپوزیت KIRION

صفحه رویه

صفحه رویه HPL

صفحه رویه hpl